Řešení

Šifrování dat
Máte na přenosných médiích citlivá data? ↓
Máte na přenosných médiích (flash disk, externí disk, CD/DVD nosiče) citlivá data? Ztráta přenosného média pro Vás znamená bezpečnostní riziko? Vaše data Vám zašifrujeme, budete mít k nim přístup jen Vy, po zadání Vámi zvoleného hesla.
Ochrana sítě
Chcete ochránit firemní síť před virtuálními útoky? ↓
Stejně jako bezpečností agentury nabízí fyzickou ochranu majetku, tak my přicházíme se službou zabezpečení Vaši sítě před útoky virtuálních záškodníků. Před narušitele postavíme bezpečnou zeď a vyeliminujeme DDoS útoky. Monitorujeme 24/7/365.
Osobní Cloud
Potřebujete vlastní cloud s řízeným přístupem? ↓
Využíváte cloudové služby třetích stran, kde jsou data uložena na místech, o kterých nic nevíte a nevíte, kdo k nim má přístup? Zřiďte si vlastní osobní cloud →, který bude jen Váš a Vy určíte, kde se bude nacházet a kdo k němu bude moci přistupovat.
Firemní email
Jste limitováni velikostí poštovní schránky? ↓
Jste při své firemní komunikaci limitování velikostí poštovní schránky nebo přílohy? Máte přístup k poště pouze z 1 místa? Nabízíme cenově dostupné řešení firemního emailu. K Vašim zprávám se dostanete odkudkoliv a bez omezení dat.
Dvojitá autentifikace
Připojujete se k citlivým datům z veřejných wifi? ↓
Připojujete se k firemním datům z veřejných wifi bodů? Předejděte zneužití Vaši firemní komunikace vícenásobným ověřením, díky kterému můžete bez obav pracovat i v kavárně.
Mobilní kancelář
Potřebujete mít práci kdykoli k dispozici? ↓
Jste často na cestách? S našim řešením bude Vaše kancelář stále s Vámi, ať jste na pláži nebo na horách.
Rezervační systém
Chcete mít kdekoli přístup na poptávku o Vaše služby? ↓
Máte velkou poptávku o Vaše služby, už Vám nestačí blok, tužka? Vytvoříme Vám rezervační systém na míru, kde je vše přehledné, automatizované a dostupné odkudkoliv a Vy se můžete soustředit jen na své podnikání.
Evidence majetku
Ztrácíte přehled o technických zařízeních? ↓
Disponujete větším množstvím techniky, o které ztrácíte přehled? Zařízení Vám zaevidujeme a připravíme jednoduchý přehled stavu majetku. Termín vypršení záruk, stáří aj. Vše v elektronické podobě vč. automatických upozornění.
Tiskový server
Chcete snížit náklady na tisk až o 70 %? ↓
Potýkáte se s velkými výdaji za tiskové služby? Šetřte své náklady na provoz a údržbu tiskáren. Tiskněte přes tiskové servery a snižte náklady na tisk až o 70 %.

Řešení

Svět utíká mílovými kroky.

My jsme zde, abychom Vám pomáhali udržet tempo!