Služby

Software
Je pro Vás složité orientovat se v záplavě programů a aplikací? Rádi vyslechneme Vaše potřeby a najdeme Vám nejlépe vyhovující software pro Vaše podnikaní nebo zábavu. Provádíme veškerou distribuci a instalací programů.
Hardware
Ztrácíte se v záplavě nabízených produktů? Nechte tuto starost na nás. Vaše nové zařízení Vám dodáme přímo do kanceláře, či domácnosti. Zároveň za Vás vyřídíme reklamaci nebo opravíme mimo záruční zařízení. To vše snadně a rychle.
Webdesign
Jste jednička ve svém oboru, ale okolí o Vás neví? Dejte o sobě vědět profesionální webovou prezentací, kterou Vám připravíme na míru. Zaregistrujeme Vám doménu, navrhneme logo a připravíme veškeré marketingové podklady. Ale hlavně dáme o Vás světu vědět cílenými online kampaněmi.
Nová média
Je Vaše emailové jméno u veřejných poskytovatelů již obsazené? Chcete vypadat důvěryhodně? Založte si svou vlastní doménu, kde budete mít profesionální emailovou adresu. Dále Vás provedeme a pomůžeme v celém světě nových médií, která Vám zpříjemní pracovní i osobní život.
Outsourcing
Trávíte spoustu času hledáním příčin technických potíží s IT? Věnujte se pouze svému businessu a techniku nechte na nás. O Vašem problému víme dříve než Vy a proto dokážeme zajistit bezproblémový chod Vašeho podnikání.

Nabídka - služby

Ztrácíte orientaci v moderním multimediálním světě?

Ukážeme Vám cestu.

  • IT
  • Syno
  • Techno