Firma

Vybavení pracoviště
Vybavujete nové pracoviště, nebo máte zastaralou techniku? Rádi Vám s tím pomůžeme. Vytvoříme Vám nabídku na míru a najdeme ekonomicky a technicky nejlepší podmínky pro Vaše podnikání, ať jste malý, či velký podnik, lékař nebo živnostník.
Řízení přístupu
Používají Vaší zaměstnanci firemní nástroje k osobním účelům a Vám se to nelíbí? Mějte jejich činnost pod kontrolou a přesně jim nadefinujte přístupy, kam se mohou připojit na internetu, nebo v podnikové síti.
Záloha a správa dat
Pracujete s velkým množství dat, která jsou pro Vás důležitá a jejich ztráta může ohrozit Vaše podnikání? Data Vám zcentralizujeme, takže k nim budete mít přístup odkudkoliv a nastavíme několikanásobné zálohování, díky kterému budou v naprostém bezpečí.
Síťová infrastruktura
Zakopáváte v kanceláři o kabeláž? Nelíbí se Vám jak se přívodní šňůry mezi sebou navzájem kříží a vytvářejí nevzhledné klubíčka? Dáme tomu řád a vytvoříme kompletní strukturovanou kabeláž, za kterou se nebudete stydět před návštěvníky.
Ekonomický systém
Už Vás nebaví vypisovat doklady ručně a odkládat je do krabic od bot? Jsme obchodním partnerem profesionálního software pro vedení a správu účetnictví. Program Vám předvedeme, dodáme a nainstalujeme, včetně síťové verze. Ovšem neposkytujeme účetní služby.
více o ekonomickém systému Profit ↓

Jsme obchodním partnerem ekonomického systému PROFIT

Pro koho je systém určen?

Pro podnikatele, živnostníky, OSVČ, pronajímatele, umělecké a jiné nezávislé profese, pro osoby, které podávají přiznání k dani z příjmů nebo DPH, pro subjekty, které potřebují vést daňovou evidenci. Pro společnosti (s.r.o. nebo a.s.), které mají jiný systém pro vedené účetnictví a v PROFITu chtějí používat neekonomické moduly jako objednávky, fakturace, pokladní knihy, sklady nebo ekonomické analýzy.

V čem Vám bude systém užitečný?

Budete jednoduše vystavovat doklady - faktury, objednávky, paragony, dodací listy, pokladní doklady a další, tisknout je podle vlastních šablon, automaticky je zaúčtovávat. Kliknutím naimportujete objednávky z e-shopu nebo platby z Vaší banky. V přehledném prostředí povedete agendu objednávek, daňovou evidenci, DPH, pokladní knihy a knihy bankovních účtů, evidenci majetku či skladů. Systém Vám sestaví daňová přiznání, podá přehled o stavu podnikání v přehledných reportech a grafech.

Nabídka pro firmy

Máte hlavu plnou nápadů?

Spojíme Vás se světem!

  • IT
  • Syno
  • Techno