Domácnost

Chytrá domácnost
Máte osobní počítač, chytrý telefon, tablet a podobně? Trápí Vás, že na každém zařízení máte jiná data? Veškerá zařízení Vám spárujeme tak, aby mezi sebou plně komunikovala, i když je každý od jiného výrobce.
Rodičovská kontrola
Víte, co dělají Vaše děti v pokoji? Tráví spoustu času na internetu? Nadefinujete jim přesná pravidla, kdy se budou moci připojit k síti a které webové stránky mohou otevřít. Dále se budete moci zpětně podívat, kde Vaše dítě brouzdalo a jak dlouho tam bylo.
Internetové pokrytí
Stává se Vám, že v obývacím pokoji se na internet připojíte, ale v ložnici již ne? Signál Vám kompletně změříme, najdeme slabá místa a rozšíříme Vám internet do všech zákoutí, aniž by jsme museli cokoliv vrtat a narušili tím strukturu Vašeho domova.
Multimediální centrum
Máte doma více televizí a navíc každou od jiného výrobce? Funguje Vám přehrávání filmů, hudby a fotografií jen v jednom pokoji? Vytvoříme Vám centrální multimediální centrum, díky kterému se na své zážitky budete moci podívat z jakéhokoliv místa, třeba i od sousedů.
Proxy server
Zrychlete si přístup k internetu. Proxy server je řešení, které si uloží Vámi navštívené internetové stránky a při další návštěvě se stránky již nebudou stahovat z internetu, proto se Vám rychleji načtou. V případě stahovaní aktualizací na vícero PC, stačí aktualizace stáhnout pouze jednou a nezatěžujete si tím internetové připojení. Proxy server

Nabídka - domácnost

Opravdu víte, co dělají Vaše děti na internetu?

Ochraňte je před nástrahami virtuálního světa.

  • IT
  • Syno
  • Techno